HOŞGELDİN 2020

Bugün 2019’un son günü. Benim de doğumgünüm.

Yeni bir yıla girerken ve buradaki ailem neredeyse 15bin kişilik kocaman bir aileye dönüşüyorken şu anda bu yazıyı okuyan her birinize kalpten teşekkür etmek istiyorum.

İyi ki varsınız.

İyi ki benimle hayatınızı, duygularınızı, farkındalıklarınızı, gelişim yolculuğunuzu paylaşmayı seçtiniz.

İyi ki beni kendi şifalanma yolumda desteklediniz.

Varlığınız çok kıymetli.

Bu sosyal medya hesabı sayesinde sizlere ulaşıyorum. Hayat amacım farkındalık yaratmak ve hayatlarınıza sevgiyle dokunmak.

Beni çok tanımayanlarınız için biraz kendimden bahsetmek isterim. Bugün 42 yaşımı dolduruyorum. Ailede İletişim çocukluğumdan beri gündemimdeydi ve yıllar içinde kendi iyileşmem üzerinde çok çaba sarf ettim. 17 yıl turizm alanında çalıştım ve yöneticilik yaptım. Sonunda şunu fark ettim ki; hayatta sizi en zorlayan konular; içsel çalışmanızı yaptıktan sonra dünyaya en çok faydayı verebileceğiniz konular haline gelebilir.

Bugün 3 yaşında bir kızım ve çok sevdiğim bir eşim var. Anne olduktan sonra hayatımda pek çok taş yerine oturdu. Dünyanın daha iyi bir yer olmasını istiyorsam çocukların daha bilinçli yetiştirilmesi gerektiğine inandım. Bunun için de anne babalarla çalışmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgiye hakkımda başlığı altında ulaşabilirsiniz.

2020’nin hepimiz için sevgiyi paylaşarak büyüteceğimiz bir yıl olmasını diliyorum. Ben bu yıl da sevgimi sizinle büyütmeye devam edeceğim. Öğrenme yolculuğumu sürdüreceğim, daha fazla içerik üreteceğim, daha fazla kişiyle birebir çalışarak yol arkadaşlığı yapacağım, eğitimlerde sizlerle buluşarak sevginin paylaşımla büyümesine aracılık edeceğim.

Herkesi sevgiyle kucaklıyorum. MUTLU YILLAR!

Bu yazıyı paylaş

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top