Etkili Anne Babalık Atölyesi

8 modüllük Etkili Anne Baba Eğitimi’ne giriş niteliği taşıyan bu 1 saatlik atölyede;

  • Etkili Anne Baba olmak ne demektir? 
  • Etkiyi nasıl yaratırız ve nasıl sürdürürüz? 
  • Etkili Anne Babalar hangi prensiplerle ebeveynlik yaparlar? 

gibi başlıkları konuşuyoruz. 

Katılımcıların yorumlarını aşağıda görebilirsiniz

Yıllar önce ilk çocuğumu yetiştirirken öğrenmeye çalıştım ve ikinci çocuğumda uygulamaya çalıştığım ebeveynlik bilgilerimin daha doğrusunu sizden öğrenme fırsatı buldum. Sizin gibi iyi bir eğitmenle ve çocuklarıyla daha iyi iletişim kurmayı önemseyen diğer annelerle birlikte olmak çok güzeldi. Anlatımınız çok anlaşılır, tarzınızı çok beğendim. Gerçekten samimi ve sıcak bir ortamdı. Bilmediklerimizi bize anlattığınız için çok teşekkür ederim.

Mehtap

Eğitim bana çok kısa geldi. Doyamadım. Sizin de bir anne olmanız, kendinizden örnekler vermeniz, yaşadıklarımızı anlamanız özellikle çok etkiliydi. Yalnız olmadığımı hissettim. Bazı noktalarda kendimi tebrik edip “doğru yoldaymışım” derken; bazı noktalarda eksiklerimi fark ettim. Özellikle beni en çok etkileyen “dirençli çocuk yetiştirmek” konusu oldu. Yanlış yaptığımı anladım. Diğer atölyelerinize katılmak konusunda çok heyecanlı ve çok istekliyim. Emeğiniz için çok teşekkürler. Bu kısa sürelik eğitim bile bana çok şey kattı.

Zülal

Eğitim çok güzeldi. Ben 10 aylık bebeğimle doğru iletişim kurmak, yaptığım yanlışları düzeltmek, ileriki yıllara doğru iletişimle ilerlemek istediğim için bu eğitime katıldım. Benim için çok verimli geçti. Anlattığınız noktalar çok doğru; ancak uygulamak o kadar kolay değil. Bu yüzden çocuklarımıza karşı daha sabırlı olup; onları anlayan, dinleyen ebeveynler olmamız gerektiğini fark ettim. Bu konularda gelişmek için çaba sarf edeceğim. 4 sayfa not aldım. Harika bir anlatıcıydınız, emeğinize sağlık.

Rabia

Bu atölyede kendimde kaybettiğim soruların cevaplarını tekrar buldum. Bazı yanlış yaptığımı sandığım konularda doğru yaptığımı anladım. Bazı konularda da hatalarımı anladım ve farkındalık sağladım. Çok teşekkür ederim.

Burcu

Etkili Anne Baba Eğitimi kitabını okumuş olsam da uygulayamıyorum. Bir kriz anında kafamdan uçup gidiyor ve etkili dinleme yapamıyorum. Bu atölye hızlı bir hatırlatma oldu benim için, çok teşekkür ederim. Hayatımda kalıcı bir etki için açacağın 8 modüllük uzun eğitime mutlaka katılmak istiyorum.

Adriana

Bir eğitimci olarak bu atölyeyi çok faydalı buldum. Değindiğiniz konular ve uzmanlığınızın getirdiği bakış açısı çok etkiliydi. Eşimle birlikte katıldık ve o da çok keyif aldı. Çok teşekkür ederiz.

Betül

Eşimle katıldığımız ilk eğitimdi. 44 günlük bebeğimiz de bizimle birlikte dinledi. 2,5 yaşındaki oğlumuzla yaşadığımız sorunlar konusunda yaptığımız yanlışları fark etmemizi sağladınız. Sizi de çok başarılı bulduk, anlatımınızdan keyif aldık. Atölyenin daha uzun olmasını isterdik. Doyamadık. Teşekkür ederiz emeğiniz için.

Gülsüm

Atölye çok başarılıydı. 1 saat olmasına rağmen içeriği kapsamlı buldum. Ben kafamdaki pek çok soru işaretinin cevabını aldım. Eğitim sonunda süreyi biraz uzatarak soruları cevaplaman çok faydalı oldu. Öğrendiklerimizi uygulamak için senin açacağın uzun eğitimi sabırsızlıkla bekliyorum. Sevgiler.

Aylin

Sunumunuzu ve anlaşılır örneklerle anlatmanızı çok beğendim. Thomas Gordon'un kitaplarını okumuştum; ama uygulama konusunda sizin anlatımınız etkiliydi. Çocuğu anlamak için o anki tepkisine değil de altında ne olduğunun ilk önce düşünülmesi gerektiğini öğrenmek faydalı oldu. Açacağınız eğitimlere katılmak niyetindeyim. Çok teşekkür ederim.

Seda
    etkili anne baba atölyesi

      Bu yazıyı paylaş